4 bands, 1 (female) fist!
Deze avond wordt gecureerd door het Aurélie Poppins (ex-Cocaïne Piss)
Met Punk 50 viert AB vijftig jaar chaos, vrijheid en onvervalste expressie. We eren het rijke verleden, het bruisende heden en de toekomst van punk met expo’s, films, talks, een zinemarkt én een snoeiharde line-up van internationale iconen, Belgische legendes en de nieuwe generatie punkmuzikanten.
Cimitero is een rauwe hardcore‑punkband uit Italië, bekend om hun duistere, intense ‘candlelight punk’-sound.
Met Alice op vocals en Mat op gitaar en bas brengen ze felle, sfeervolle songs vol duistere energie. Hun release Il Culto della Carogna (2024) versterkt hun compromisloze mix van snelheid, donkerte en hardcore‑kracht.
De band staat bekend om scherpe D‑beats, agressieve riffs en een DIY‑attitude die hen in de Italiaanse underground doet opvallen.
Live is Cimitero een rituele storm: koud, luid en onvergetelijk.
Blitzer is een energiek punktrio uit Leipzig, bekend om hun hoekige garageriffs en een weird‑no‑wave‑achtige sound die je volgens kenners ‘in 15 seconden doet bezwijken’.
De band bouwt op een rauwe, spontane sound die zowel punk als garage en experimentele randjes omarmt.
In 2023 brachten ze hun eerste single ‘My Bad Place’ uit, gevolgd door hun debuutalbum ‘The Dead Knock at Your Door’, boordevol high‑energy tracks.
Blitzer toerde door Europa met hun Dumb EP en staat bekend om live shows die even intens als onweerstaanbaar zijn.
Flux is een Antwerpse hardcoreband die de UK82‑spirit met verbluffende authenticiteit naar vandaag vertaalt: snel, agressief en vol ruw, rebels charisma.
Ze brengen strak gestructureerde punk die je vanaf de eerste seconden bij de keel grijpt, die barst van urgentie en emotionele intensiteit.
Hun geluid balanceert schurende gitaren, primitieve, rechtlijnige drums en schor‑neuzige vocalen die perfect verstrengelen met compacte, doeltreffende songstructuren.
Flux koppelt pure energie aan slimme eenvoud: elke track is scherp, ontdaan van franjes en geschreven om maximaal binnen te komen, zowel op plaat als in de pit.
Het resultaat is een band die zowel de rauwe agressie van Britse vroege‑jaren‑’80 hardcore ademt als een hedendaagse, gedreven eigen identiteit neerze, een explosieve mix die je telkens opnieuw doet terugkeren
Habenmeuf zijn vier Luikse vriendinnen, Salomé, Irène, Sacha en Usha die begonnen muziek maken in een kinderkamer zonder echt te weten hoe het moest, tot ergernis van de buren maar wel goed voor een eerste show op het Meadhouse Festival.
Sindsdien hebben ze zalen als La Zone, Kultura, Casa Nicaragua, KAFC en Magasin 4 vakkundig op hun kop gezet.
Met invloeden uit riot grrrl, egg punk en punk farfelu brengen ze een vrolijk chaotische, expressieve liveshow waar je niet alles hoeft te begrijpen — het gaat vooral om de vibe. Du punk, des meufs et de la bière, nondidju !
The concert of Cimitero and Blitzer are Liveurope concerts. LivEurope is the first pan-European initiative supporting concert venues in their efforts to promote emerging European artists. Liveurope is co-funded by the Creative Europe programme of the European Union.